Kim jesteśmy?

Jesteśmy tu z pasji i miłości do zwierząt! Poznaj nasz zespół zobacz z kim masz do czynienia .

mateusz i tony
mateusz i tony hard dog race

Nasza historia

Wszystko zaczęło sie w  2017 roku kiedy do mojego życia dołączył Husky Syberyjski o imieniu TONY. Wybredny i zarazem z wieloma alergiami. Nie byłem zadowolony z jakości komercyjnych karm i ciężko mi było dobrać karmę idealną do niego. Tak właśnie powstała karma HIKE. Wszystko zaczęło się od biznesplanu, aby czerpać zyski z rosnącego rynku karmy dla zwierząt domowych, ale również od zobowiązania do przedkładania zdrowia zwierząt nad zyski i formułowania diety, która byłaby nie tylko w 100% kompletna i zbilansowana, ale w 100% bezpieczna dla zwierząt i ich rodzin. Przestrzegając norm bezpieczeństwa żywności dla ludzi FDA, które obejmowały gotowanie wszystkich mięs w minimalnych zalecanych temperaturach. Chcę mieć „idealną” mieszankę dla swoich zwierzaków.

Psy nie są całym naszym życiem, ale sprawiają, że nasze życie jest całe”

Mateusz Górak   / CEO

psie biuro hikepetfood

Nasza misja

Kochamy wszystkie zwierzęta. Właśnie dlatego zmieniamy sposób żywienia zwierząt domowych, opracowując karmy z innowacyjnych składników dla Twoich ukochanych zwierząt.

Wzbogacamy wyjątkowe relacje między ludźmi i zwierzętami domowymi poprzez nasz sposób myślenia, produkty i usługi.
Bardzo dobrze karmimy zwierzęta. Dla nas uważność to tradycja.
Ogromna miłość do zwierząt oraz duża świadomość sensu i poprawności własnych działań, pozwalają nam na tworzenie karmy dla psów i kotów najwyższej jakości.
Jesteśmy atrakcyjnym partnerem handlowym, ponieważ nasze produkty i koncepcje marketingowe nieustannie wyznaczają nowe trendy wartości dodanej. Kreatywne rozwiązania produktowe nie polegają na bezkrytycznym podążaniu za każdym trendem, ale zwracają uwagę na treść, atrakcyjność i rozsądek.
Zawsze z korzyścią dla naszych domowych pupili.
Działamy w partnerstwie z naszymi klientami, pracownikami i dostawcami. Nasze zachowanie kształtuje solidarność, rzetelność, uczciwość i szacunek.
Jako firma rodzinna planujemy i myślimy długofalowo. Dlatego Hike dąży do trwałego sukcesu – ekonomicznego, ekologicznego i społecznego. W ten sposób zabezpieczamy miejsca pracy naszych zaangażowanych pracowników.

Odpowiedzialność

Każda osoba świadomie dostrzega stawiane jej wymagania. Czyniąc to, bierzemy odpowiedzialność za nasze działania. We wszystkich decyzjach traktujemy siebie, innych ludzi i nasze środowisko z szacunkiem.

Pasja

Z pasją budujemy pozytywną atmosferę we współpracy. Żyjemy naszymi mocnymi stronami i płoniemy dla naszych pomysłów i wizji.

Jakość Super Premium

Nasze karmy zawierają imponującą ilość mięsa, witamin, minerałów i prebiotyków. Dzięki temu Twój pupil je tylko to, co najsmaczniejsze i najzdrowsze

Darmowa dostawa

Od 200zł czyli od kazdego dużego worka. Dotyczy paczkomatów.

Certyfikaty jakości

Nasza karma jest bezpieczna i regularnie kontrolowana przez odpowiednie wydziały sanitarne.